Nawigacja

NASZE AKCJE 1% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA SZLACHETNA PACZKA GÓRA GROSZA KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY MAMO, TATO WOLĘ WODĘ ZBIERAMY NAKRĘTKI AKADEMIA AQUAFRESCH AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Nasze akcje

SZLACHETNA PACZKA

19 grudnia 2013r.

Otrzymaliśmy podziękowanie za pośrednictwem wolontariusza od obdarowanej rodziny. Oto treść podziękowania: 

Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.


Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1414-051605), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę: Największą radość okazały oczywiście dzieci - cieszyły się ekspresyjnie z każdego nawet najmniejszego prezentu (klej, blok, inne artykuły szkolne, słodycze, ubranka (śmieszne czapki z uszkami czy wełniany komplet czapki i rękawiczek) czy w końcu zabawki). Dziewczynki - Daria oraz Martynka pomagały mamie odpakowywać każdą paczkę rozrywając papier do pakowania. Niestety Mateusz był chory i leżał w łóżku, dlatego nie uczestniczył w odpakowywaniu. Szczególną radość dla dziewczynek sprawiły wymarzone lalki z serii Monster High oraz inne gadżety z bohaterkami z tej bajki (naklejki, kosmetyki dziecięce). Patryk ucieszył się ze sportowych butów, a pani Ania z dużej ilości ubrań i obuwia dla dzieci oraz dla siebie. Pan Mariusz wzruszony przyglądał się scenie odpakowywania paczek. Odpakowywaniu towarzyszyły śmiechy i zabawne okrzyki dzieci a także widoczne wzruszenie dorosłych.

 

Co chce Państwu przekazać wolontariusz: W imieniu swoim oraz Rodziny bardzo dziękuję za udział w tegorocznej Szlachetnej Paczce - szczególnie dziękuję za pomoc udzieloną Rodzinie Pani Ani, w tym przede wszystkim jej małym dzieciom. Oglądanie radosnych dzieci, które cieszyły się z każdego odpakowanego prezentu to największy sukces dla wolontariusza i sens jego pracy, ale jest on możliwy tylko wtedy, gdy pojawia się taki wspaniały Darczyńca jak Wasze Przedszkole. Z uznaniem odnotowuję, że kontakt z Państwem przed przekazaniem paczek i w jego trakcie był wzorcowy. Bardzo dziękuję również za to, że paczka odpowiadała wszystkim wymienionym przez Rodzinę potrzebom, a nawet była większa niż ich lista. Na koniec ślę życzenia Wesołych Świąt dla wszystkich pracowników Przedszkola oraz wszystkich dzieci i ich rodzin!

 

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: "Bardzo dziękujemy i z całego serca wyrażamy swoją wdzięczność za przygotowaną dla nas paczkę i zawarte w niej prezenty. Jest ona dla nas wielką pomocą w trudnej sytuacji w jakiej się obecnie znaleźliśmy, a szczególne znaczenie ma ona dla naszych dzieci, które cieszą się z każdego otrzymanego prezentu. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkim osobom, które przygotowywały dla nas paczkę wesołych, rodzinnych i pogodnych świąt!"

 

09 grudnia 2013r.

Dyrekcja Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej szlachetnej akcji.

Fotorelacja oraz podzięowania w zakładce: ALBUM FOTOGRAFICZNY

06 grudnia 2013r.

W tym dniu nastąpił finał akcji "SZLACHETNA PACZKA" w naszym przedszkolu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania dzieci, rodziców i pracowników naszej placówki. Przyniesiono i podarowano wybranej rodzinie rzeczy o które prosili. Koordynatorka Monika Czerner monitorowała, czy przyniesione rzeczy mają odpowiedni rozmiar i czy wszystko jest z listy. Aby spełnić oczekiwania wybranej rodziny, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy, by zakupić rzeczy z listy, których nie podarowano. I tak, podczas uroczystośći DNIA TATY, DNIA GÓRNIKA zebrano kwotę 635,00 zł. Do zbiórki pieniędzy przyłączył sie także personel przedszkola. Dnia 4 grudnia komisyjnie przeliczono pieniądze i zakupiono brakujące rzeczy, m.in.

obuwie sportowe - 100,00; artykuły papiernicze - 57,00; papier ozdobny - 40,00; łódź na pilota - 42,00; lalki Monster High - 109,00; zabawki - 84,00; buty dzicięce - 69,00; zabawki edukacyjne - 35,00; artykuły spożywcze - 49,00; srodki higieniczne - 50,00.

Dnia 5 grudnia 2013r, spakowano wszystkie przyniesione i zakupione rzeczy. Powstało 16 paczek. Pięknie zapakowane i opisane dostarczono 6 grudnia 2013r. do magazynu - OSP w Czerwionce-Leszczynach. Paczki do magazynu dostraczyły: Monika Czerner, Gabriela Kulesa, Izabela Gendarz, Izabela Piksa i Gabriela Grochla.

Tam otrzymaliśmy Certyfikat za udział w ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA".

25 listopada 2013r.

DRODZY RODZICE I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA!
Nasze przedszkole bierze udział w akcji ,,SZLACHETNA PACZKA”. Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe naszej akcji.

Akcja polega na przygotowaniu świątecznego prezentu dla wybranej przez nas rodziny. Rodzinę wybraliśmy 20 grudnia 2013r. Więcej szczegółów o tym projekcie przeczytać można na stronie www.szlachetnapaczka.pl.

Osoby, które chciałyby wesprzeć naszą akcję zachęcamy do kontaktu z wychowawczyniami w celu zapoznania się z potrzebami rodziny. Rodzina potrzebuje odzieży, żywności oraz pomocy szkolnych dla dzieci.

Mieliśmy okazję się przekonać o Waszej hojności organizując akcję : "Pomoc dla Zambii". Akcja zakońxczyła się ogromnym powodzeniem.

Produkty składamy w szatni lub u wychowawczyń grup w terminie do 5 grudnia 2013r.

Finał tej akcji w tym roku jest 7 i 8 grudnia 2013r.

Szczegółowych informacji udziela p. MONIKA CZERNER - tel. 324312040 wew. 16

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI "SZLACHETNA PACZKA"

W tym dokumencie można zapoznać się ze szczegółami.

SZLACHETNA_PACZKA.doc

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole Nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach
    ul. Jana Pawła II 18
    44-230 Czerwionka-Leszczyny
  • 324312040

Galeria zdjęć