Biezące informacje Konta bankowe Rada Rodziców Idziemy do przedszkola! Adaptacja - jak ją przetrwać. Idziemy do przedszkola! Adaptacja do nowej sytuacji. Kiermasz Świąteczzny Pierwsze dni w przedszkolu

Biezące informacje

02.09.2020r.

Szanowni Rodzice!!!

Przyprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola to jedno z głównych działań związanych z prawidłową organizacją pracy przedszkola. Na pierwszym spotkaniu z Wami szczególnie zwracałam uwagę na stosowanie się do zasad obowiązujących w przedszkolu w celu zapobiegania i zachowania bezpieczeństwa z powodu COVID-19. Istotne jest także przyprowadzanie i odbieranie dzieci wg wyznaczonych godzin oraz według zadeklarowanych godzin przez Rodziców.

Przypominam, że przyprowadzanie dzieci zapisanych do grup dopołudniowych odbywa się w godz. od 6.30 do 8.30 wg zadeklarowanych godzin. Odbieranie dzieci z tych grup odbywa się wg zadeklarowanych godzin wg opracowanego harmonogramu od 13.15 do 13.25; od 13.55 do 14.00; od 14.20 do 14.30, od 14.45 do 15.00; od 15.25 do 15.30; od 15.50 do 16.00 oraz od 16.15 do 16.25.

Przyprowadzanie dzieci do grup popołudniowych odbywa się w godz. od 13.25 do 13.45. Odbieranie dzieci w godzinach od 18.00 do 18.45

Wyjątek stanowić będą wcześniej zgłoszone i uzgodnione z nauczycielem danej grupy wyjścia lub przyjścia dzieci do przedszkola (np. z powodu wizyty u lekarza, spraw osobistych itp.). Takie powiadomienia wysyłamy nauczycielom na umówione komunikatory.

Poprzez stosowanie się do tych wyznaczonych godzin, szanujemy się wzajemnie - My szanujemy Wasz czas a Wy szanujecie pracę pracowników przedszkola.

W związku z COVID-19 przybyło pracownikom zadań, zatrudnienie nie uległo zwiększeniu. Nie jesteśmy w stanie, co minutę odprowadzać dzieci.

Na wyżej wymienione godziny dzieci będą przygotowane do odbioru.

Szanowni Rodzice, apeluję do Was o zrozumienie i współpracę oraz cierpliwość. Nam przede wszystkim zależy na tym, by Wasze dzieci były zadowolone, szczęśliwe i zdrowe. Liczymy na Waszą pomoc w realizacji tego zadania.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Gabriela Grochla