Nawigacja

Informacje stałe Konta bankowe Rada Rodziców Idziemy do przedszkola! Adaptacja - jak ją przetrwać. Idziemy do przedszkola! Adaptacja do nowej sytuacji. Kiermasz Świąteczzny

Dla Rodziców

Rada Rodziców

Rok szkolny 2018/2019

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                             MONIKA BADERA-TARNECKA
  • Zastępca przewodniczącego:     JUSTYNA KOWNACKA
  • Sekretarz:                                          ANNA TATARCZYK
  • Skarbnik:                                           BEATA KARBOWNICZEK

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           JUSTYNA SYGUT
  • Zastępca:                                          JOLANTA STACHURSKA
  • Sekretarz:                                        AGATA BANASIK-GAWIN
  • Skarbnik:                                         KATARZYNA WIERZBICKA

 

Komisja ds. żywienia

  • JUSTYNA KOWNACKA
  • JUSTYNA SYGUT

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • ALEKSANDRA MUSIOŁ
  • JUSTYNA KOWNACKA
  • BEATA KARBOWNICZEK
Grupa II
  • MARTYNA JASIEK
  • KATARZYNA WIERZBICKA
  • BOGUMIŁA KWOSKA
Grupa III
  • MONIKA BADERA-TARNECKA
  • JUSTYNA SYGUT
  • JOLANTA STACHURSKA
Grupa IV
  • MARIA BREZA
  • DOMINIKA JASNOS
  • BEATA GÓRA
Grupa V
  • EWA KIJKO-KANIA
  • AGNIESZKA LEDWOŃ
  • KORNELIA KIESZ
Grupa VI
  • ANNA OGIERMAN
  • ANNASCISEŁ
  • ANNA TATARCZYK
Grupa VII
  • AGATA BANASIK-GAWIN
  • WIOLETTA FARUGA
  • ANNA FRONIA
Grupa VIII
  • MAGDALENA KLUCZNIOK
  • BEATA MIKOSZ
  • SYLWIA KAŁUZIŃSKA

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                              ŁUKASZ CICHOCKI
  • Zastępca przewodniczącego:      JUSTYNA KOWNACKA
  • Sekretarz:                                          ANNA TATARCZYK
  • Skarbnik:                                           BEATA KARBOWNICZEK

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           MARTYNA JASIEK
  • Zastępca:                                          MONIKA FOREITER
  • Sekretarz:                                        KATARZYNA MUSIAŁ
  • Skarbnik:                                         KATARZYNA WIERZBICKA

 

Komisja ds. żywienia

  • JUSTYNA KOWNACKA
  • JUSTYNA SYGUT

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • JUSTYNA KOWNACKA
  • BEATA KARBOWNICZEK
Grupa II
  • ŁUKASZ CICHOCKI
  • KATARZYNA MUSIAŁ
  • MARZENA BLACHA
Grupa III
  • JUSTYNA SYGUT
  • MONIKA NIESTRÓJ
  • MONIKA BADERA-TARNECKA
Grupa IV
  • MONIKA FOREITER
  • MARIA BREZA
  • MAŁGORZATA KURKA
Grupa V
  • MARTYNA JASIEK
  • BOGUMIŁA KWOSKA
  • KATARZYNA WIERZBICKA
Grupa VI
  • ANNA SCISEŁ
  • ANNA OGIERMAN
  • ANNA TATARCZYK
Grupa VII
  • ANNA FRONIA
  • JUSTYNA MACHA
  • GRZEGORZ CZYŻYCKI
Grupa VIII
  • BEATA MIKOSZ
  • JUSTYNA WĘGLEWSKA
  • SYLWIA KAŁUZIŃSKA

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                              ŁUKASZ CICHOCKI
  • Zastępca przewodniczącego:      JUSTYNA KOWNACKA
  • Sekretarz:                                          MAGDALENA BREJZA
  • Skarbnik:                                           MARIOLA MAZUR

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           AGNIESZKA OSTROWSKA
  • Zastępca:                                          MONIKA MARKIEWICZ
  • Sekretarz:                                        ALICJA STOKŁOSA
  • Skarbnik:                                         PATRYCJA PERLIŃSKA

 

Komisja ds. żywienia

  • JUSTYNA KOWNACKA
  • MARTYNA JASIEK

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • AGNIESZKA OSTROWSKA
  • MAGDALENA BREJZA
  • MONIKA MARKIEWICZ
Grupa II
  • KATARZYNA NEUDEK
  • ŁUKASZ CICHOCKI
  • BEATA GAWLIK
Grupa III
  • MARIOLA MAZUR
  • KARINA KANIA
  • ELŻBIETA SZULC
Grupa IV
  • AGNIESZKA LESZCZYŃSKA
  • KATARZYNA WIERZBICKA
  • ANNA TATARCZYK
Grupa V
  • DANIEL PAWLYTA
  • PATRYCJA PERLIŃSKA
  • AGNIESZKA GROBORZ
Grupa VI
  • BEATA MULEWSKA
  • ANNA PIKSA
  • JOANNA GWOZDEK
Grupa VII
  • DOROTA ANIOŁ
  • ANETA ŁAGOSZ
  • ALICJA STOKŁOSA
Grupa VIII
  • JUSTYNA KOWNACKA
  • MONIKA BADERA TARNECKA

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                              ŁUKASZ CICHOCKI
  • Zastępca przewodniczącego:      JUSTYNA KOWNACKA
  • Sekretarz:                                          MONIKA BADERA TARNECKA
  • Skarbnik:                                           MARIOLA MAZUR

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           MARTYNA JASIEK
  • Zastępca:                                          ELŻBIETA SZULC
  • Sekretarz:                                        ALICJA STOKŁOSA
  • Skarbnik:                                         BOGUMIŁA KWOSKA

 

Komisja ds. żywienia

  • JUSTYNA KOWNACKA
  • MARTYNA JASIEK

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • AGNIESZKA OSTROWSKA
  • MAGDALENA BREJZA
  • MONIKA MARKIEWICZ
Grupa II
  • KATARZYNA NEUDEK
  • ŁUKASZ CICHOCKI
  • BEATA GAWLIK
  • ANNA KUŚ
Grupa III
  • MARIOLA MAZUR
  • KATARZYNA HAJDUK
  • ELŻBIETA SZULC
Grupa IV
  • AGNIESZKA LESZCZYŃSKA
  • BOGUMIŁA KWOSKA
  • ANNA TATARCZYK
Grupa V
  • DANIEL PAWLYTA
  • PATRYCJA PERLIŃSKA
  • AGNIESZKA GROBORZ
Grupa VI
  • BARBARA KUŚ
  • MARLENA SOKALSKA
Grupa VII
  • DOROTA ANIOŁ
  • ANETA ŁAGOSZ
  • ALICJA STOKŁOSA
Grupa VIII
  • JUSTYNA KOWNACKA
  • MARTYNA JASIEK
  • MONIKA BADERA TARNECKA

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                           ŁUKASZ CICHOCKI
  • Zastępca przewodniczącego:      DAMIAN BREJZA
  • Sekretarz:                                       JOANNA PIECHA
  • Skarbnik:                                        MAGDALENA BREJZA

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           MONIKA MARKIEWICZ
  • Zastępca:                                        AGNIESZKA OSTROWSKA
  • Sekretarz:                                       PATRYCJA PERLIŃSKA
  • Skarbnik:                                        SYLWIA CZAJA

 

Komisja ds. żywienia

  • AGATA MAKARYK
  • MONIKA SZYIŃSKA
  • SABINA POMPEIN

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • MONIKA SZYINSKA
  • AGATA MAKARYK
Grupa II
  • MAGDALENA LEPIOCHA
  • ŁUKASZ CICHOCKI
  • BEATA GAWLIK
Grupa III
  • SYLWIA CZAJA
  • PATRYCJA PTAK
Grupa IV
  • JOANNA PIECHA
  • IZABELA HENSLER
  • MONIKA SZCZYRBA
  • MONIKA GAWLIK
Grupa V
  • KINGA RYŻYJ
  • SABINA POMPEIN
  • BEATA ZIELIŃSKA
Grupa VI
  • AGNIESZKA KUSIBAB
  • MAGDALENA BREJZA
  • MONIKA MARKIEWICZ
Grupa VII
  • ANGELIKA RAJEWSKA
  • PATRYCJA PERLIŃSKA
  • ANNA ŁAPIŃSKA
Grupa VIII
  • MONIKA MARKIEWICZ
  • DAMIAN BREJZA
  • AGNIESZKA OSTROWSKA

 

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok szkolny 2013/2014

 

Zarząd Rady Rodziców

  • Przewodniczący:                           SEBASTIAN CHWOŁKA
  • Zastępca przewodniczącego:      BEATA BŁAŻYCA
  • Sekretarz:                                       RENATA TROJANOWSKA
  • Skarbnik:                                        MAGDALENA BREJZA

 

Komisja Rewizyjna

  • Przewodnicząca:                           ANNA KURPANIK
  • Zastępca:                                        ŁUKASZ CICHOCKI
  • Sekretarz:                                       MONIKA MARKIEWICZ
  • Skarbnik:                                        SZYMA ANGELINA

 

Komisja ds. żywienia

  • AGNIESZKA KIEPAS
  • ANNA KURPANIK
  • KINGA RYŻYJ

 

Trójki grupowe

Grupa I
  • BEATA OLECHNO
  • AGATA MAKARYK
  • MARZENA POLOK
Grupa II
  • SEBASTIAN CHWOŁKA
  • ANNA KURPANIK
  • ANNA WROŃSKA
Grupa III
  • BEATA BŁAŻYCA
  • PATRYCJA PTAK
  • AGNIESZKA STACHOWICZ
Grupa IV
  • MICHALINA MNISZKO
  • KINGA RYŻYJ
  • KATARZYNA WARZECHA
Grupa V
  • KATARZYNA GORZAWSKA
  • MONIKA DONOT
Grupa VI
  • AGNIESZKA KIEPAS
  • PATRYCJA PERLIŃSKA
  • RENATA TROJANOWSKA
Grupa VII
  • ŁUKASZ CICHOCKI
  • MONIKA GAWLIK
  • MAGDALENA LEPIOCHA
Grupa VIII
  • MAGDALENA BREJZA
  • MONIKA MARKIEWICZ
  • ANGELINA SZYMA

 

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole Nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach
    ul. Jana Pawła II 18
    44-230 Czerwionka-Leszczyny
  • 324312040

Galeria zdjęć