Biezące informacje Konta bankowe Rada Rodziców Idziemy do przedszkola! Adaptacja - jak ją przetrwać. Idziemy do przedszkola! Adaptacja do nowej sytuacji. Kiermasz Świąteczzny Pierwsze dni w przedszkolu

Kiermasz Świąteczzny

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2018

Nauczycielki Natalia Grochla oraz Anna Bednarek - koordynatorki zaprosiły do współpracy RODZICÓW z Przewodniczącą RR Moniką Badera-Tarnecką na czele i zorganizowały KIERMASZ ŚWIĄTECZNY.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za ogromne zaangażowanie w organizacje tego kiermaszu. DZIĘKUJEMY za przyniesione rzeczy: ozdoby swiateczne, wypieki świąteczne, rękodzieła i różne podarunki.

DZIĘKUJEMY za przybycie na kiermasz i za zakup tych rzeczy, które przynieśliście.

Zebraliśmy kwotę 1 600,00 którą przeznaczymy na dofinansowanie wycieczek zorganizowanych przez poszczególne grupy.