1% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2013/2014

Dyrekcja Przedszkola, oraz Rada Rodziców tutejszej placówki DZIĘKUJĄ za okazane wsparcie w postaci przekazania 1% swojego podatku w rozliczeniu za rok 2012.
Kwota jaką Państwo przekazali na ten cel to: 2 200,00 zł.
Za łącznie zebrane pieniądze zostaną zakupione stoliki i krzesełka dostosowane do wzrostu dzieci, oraz meble i pomoce dydaktyczne posiadające certyfikaty wymagane w placówkach przedszkolnych.
Dziękując za życzliwość i okazane zrozumienie dla tej sprawy, zachęcamy i prosimy również w tym roku; rodziców, sponsorów, oraz wszystkich sympatyków  naszego przedszkola o kontynuację tego przedsięwzięcia.
O szczegółach akcji można dowiedzieć się na stronie internetowej
, zapraszamy do jej odwiedzenia.

Druczki do prawidłowego wypełnienia PIT z możliwością przekazania 1% dla naszego przedszkola znajdują się w szatni przedszkola, u wychowawczyń grup oraz pod jadłospisem.

Informujemy również, że za zgromadzone dotychczas środki w miesiącu sierpniu 2013 zakupiono zestaw mebli  "Kolekcja bajkowa - zestaw pałac", kąciki zabaw, oraz pomoce dydaktyczne, które wzbogaciły bazę wyposażenia placówki a co za tym idzie wpłynęły na poziom edukacji dzieci zdrowych a także dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (oddziały integracyjne). Zakupione pomoce zostały rozdzielone pomiędzy wszystkie grupy przedszkolne. Kwota za którą dokonano zakupu to 5 829,50 zł.

Serdecznie dziękujemy.

ROK SZKOLNY 2012/2013

Serdecznie dziękujemy za przekazane środki. Również i w tym roku mogliśmy liczyć na Państwa życzliwość okazaną naszemu przedszkolu poprzez wpłacenie 1% ze swojego podatku, rozliczenia rocznego za 2012 rok.

ROK SZKOLNY 2011/2012

2 666,59zł to kwota , którą uzyskaliśmy w akcji "Przyjazna Szkoła" - przekaż swój 1% podatku na organizację pożytku publicznego. Ogromnie cieszymy się z zaangażowania rodziców naszych przedszkolaków, personelu pedagogicznego i administracyjno-obsługowego, który również i w tym roku wsparł tą pożyteczną akcję.

Ogólna kwota jaką dysponuje przedszkole na doposażenie sal za rok 2010 i 2011 to 4 770,89zł.

ROK SZKOLNY 2010/2011

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania kwoty 2 104,30zł z przekazania 1% na rzecz naszego przedszkola. Również i w tym roku liczymy, że będą Państwo o nas pamiętać podczas dokonywania rozliczenia swojego podatku. Zebrane środki przeznaczone będą na doposażenie naszej placówki w nowe, kolorowe meble do sal zajęć. Zakupu dokonamy po rozliczeniu całej akcji.

Dziękujemy za życzliwość okazaną naszemu przedszkolu.

ROK SZKOLNY 2009/2010

W marcu 2010 roku przedszkole przystąpiło do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego, która pozyskuje środki z przekazywania 1% z rocznego podatku od osiągniętego dochodu na wybrany cel.

Prosimy więc rodziców, dziadków i sympatyków naszego przedszkola o wpisywanie naszej placówki jako odbiorcy w rozliczeniu PIT za 2010 rok 1% swojego podatku.