Nawigacja

NASZE AKCJE 1% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA SZLACHETNA PACZKA GÓRA GROSZA KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY MAMO, TATO WOLĘ WODĘ ZBIERAMY NAKRĘTKI AKADEMIA AQUAFRESCH AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Nasze akcje

1% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2013/2014

Dyrekcja Przedszkola, oraz Rada Rodziców tutejszej placówki DZIĘKUJĄ za okazane wsparcie w postaci przekazania 1% swojego podatku w rozliczeniu za rok 2012.
Kwota jaką Państwo przekazali na ten cel to: 2 200,00 zł.
Za łącznie zebrane pieniądze zostaną zakupione stoliki i krzesełka dostosowane do wzrostu dzieci, oraz meble i pomoce dydaktyczne posiadające certyfikaty wymagane w placówkach przedszkolnych.
Dziękując za życzliwość i okazane zrozumienie dla tej sprawy, zachęcamy i prosimy również w tym roku; rodziców, sponsorów, oraz wszystkich sympatyków  naszego przedszkola o kontynuację tego przedsięwzięcia.
O szczegółach akcji można dowiedzieć się na stronie internetowej
, zapraszamy do jej odwiedzenia.

http://www.ps.org.pl/

Druczki do prawidłowego wypełnienia PIT z możliwością przekazania 1% dla naszego przedszkola znajdują się w szatni przedszkola, u wychowawczyń grup oraz pod jadłospisem.

Informujemy również, że za zgromadzone dotychczas środki w miesiącu sierpniu 2013 zakupiono zestaw mebli  "Kolekcja bajkowa - zestaw pałac", kąciki zabaw, oraz pomoce dydaktyczne, które wzbogaciły bazę wyposażenia placówki a co za tym idzie wpłynęły na poziom edukacji dzieci zdrowych a także dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (oddziały integracyjne). Zakupione pomoce zostały rozdzielone pomiędzy wszystkie grupy przedszkolne. Kwota za którą dokonano zakupu to 5 829,50 zł.

 

Serdecznie dziękujemy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2012/2013

Serdecznie dziękujemy za przekazane środki. Również i w tym roku mogliśmy liczyć na Państwa życzliwość okazaną naszemu przedszkolu poprzez wpłacenie 1% ze swojego podatku, rozliczenia rocznego za 2012 rok.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2011/2012

2 666,59zł to kwota , którą uzyskaliśmy w akcji "Przyjazna Szkoła" - przekaż swój 1% podatku na organizację pożytku publicznego. Ogromnie cieszymy się z zaangażowania rodziców naszych przedszkolaków, personelu pedagogicznego i administracyjno-obsługowego, który również i w tym roku wsparł tą pożyteczną akcję.

Ogólna kwota jaką dysponuje przedszkole na doposażenie sal za rok 2010 i 2011 to 4 770,89zł.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2010/2011

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania kwoty 2 104,30zł z przekazania 1% na rzecz naszego przedszkola. Również i w tym roku liczymy, że będą Państwo o nas pamiętać podczas dokonywania rozliczenia swojego podatku. Zebrane środki przeznaczone będą na doposażenie naszej placówki w nowe, kolorowe meble do sal zajęć. Zakupu dokonamy po rozliczeniu całej akcji.

 Dziękujemy za życzliwość okazaną naszemu przedszkolu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2009/2010

W marcu 2010 roku przedszkole przystąpiło do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". Stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego, która pozyskuje środki z przekazywania 1% z rocznego podatku od osiągniętego dochodu na wybrany cel.

Prosimy więc rodziców, dziadków i sympatyków naszego przedszkola o wpisywanie naszej placówki jako odbiorcy w rozliczeniu PIT za 2010 rok 1% swojego podatku.

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole Nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach
    ul. Jana Pawła II 18
    44-230 Czerwionka-Leszczyny
  • 324312040

Galeria zdjęć