MAMO, TATO WOLĘ WODĘ

Program edukacyjny „Mamo, Tato, wolę wodę!”

został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku,

w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie

oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci.

Tegoroczna edycja programu opiera się na idei Wodnych Superbohaterów. Dzieci mają okazję podążać za przygodami swoich rówieśników, Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem dzielą się z przedszkolakami cenną wiedzą na temat prawidłowych nawyków żywieniowych i roli wody w przyrodzie. W czasie tej niezwykłej podróży dzieci przekonają się, że każdy może stać się Wodnym Superbohaterem. Wystarczy odrobina ciekawej inspiracji i dziecięca wyobraźnia!

Zachęcamy do przeglądania i korzystania ze strony

www.wolewode.pl