NASZE AKCJE 1% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA SZLACHETNA PACZKA GÓRA GROSZA KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY MAMO, TATO WOLĘ WODĘ ZBIERAMY NAKRĘTKI AKADEMIA AQUAFRESCH AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS W ŚWIECIE BAJEK

ZBIERAMY NAKRĘTKI

ROK SZKOLNY 2013/2014

Już po raz trzeci przedszkole bierze udział w pomocy STOWARZYSZENIU PRZYJACIÓŁ CHORYM Z  HOSPICJUM IM. JANA PAWŁA II W ŻORACH. Pomoc polega na zbieraniu plastikowych nakrętek po napojach, które w workach należy dostarczyć do Hospicjum. W naszym przedszkolu osobą zaangażowaną w akcję jest pani Barbara Wąglorz -intendentka, która na własny koszt zawozi uzbierane nakrętki do Żor. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek, Hospicjum przeznacza na bieżące utrzymanie placówki, opiekę lekarską oraz doposażenie popomieszczeń opieki całodobowej.

Dziękujemy wszyskim którzy przyczyniają się do wsparcia tej szczytnej akcji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok szkolny 2012/2013

Drodzy Rodzice naszych przedszkolaków prosimy o przynoszenie plastikowych nakrętek po napojach i składanie ich w pojemniku w szatni przedszkolnej. Przedszkole kolejny raz włączyło się do akcji pomocy dla Hospicjum w Żorach, dlatego z góry dziękujemy za każdą przyniesioną ilość.

ROK SZKOLNY 2011/2012

W tym roku szkolnym nasze przedszkole przystępuje do akcji pomocy Hospicjum w Żorach.

Pomoc polegać będzie na zbieraniu plastikowych nakrętek po napojach.

Prosimy o przynoszenie kazdej ilości i składanie ich do wyznaczonego pojemnika w szatni przedszkolnej. Dziękujemy za przyłączenie się do akcji.