Krajowy Certyfikat "PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE" Program "Zdrowy i Bezpieczny Przedszkolak" Zespół do Promocji Zdrowia Raport Promocja Zdrowia Działania związane z promocją zdrowia

Promocja Zdrowia

Krajowy Certyfikat "PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE"

W dniu 28 listopada 2018 roku w auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala wręczenia Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie. W tym roku po raz pierwszy przedszkola mogły także ubiegać się o Certyfikat. Jestesmy dumni, że nasze przedszkole jest w gronie przedszkoli po raz pierwszy wyróżnionych. Krajowy Certyfikat odebrały: Gabriela Grochla-dyrektor przedszkola oraz Izabela Piksa-koordynator programu. Na uroczystej gali obecni byli Przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, prof. dr hab. Barbara Woynarowska-Przewodnicząca Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie, Valentina Todorowska-Sokołowska, Marzena Habit oraz Dorota Macander-Kierownik Wydziału Wychowania i Profilaktyki.Wieloletnia praca w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia została doceniona przez Centralną Kapitułę Krajowego Certyfikatu. Przyznany Certyfikat jest potwierdzeniem, że nasze przedszkola pracuje zgodnie z modelem przedszkola promującego zdrowie. Gratulujemy i dziękujemy całej społeczności przedszkolnej – przedszkolakom, personelowi oraz rodzicom.